Zadzwoń do nas
728 900 102

O nas

Medikool – kompleksowo, nowocześnie i przyjaźnie

Ośrodek Rehabilitacyjny w Skoczowie przy ul. Ciężarowej 54 jest jedną z placówek Medikool Centrum Zdrowia – wiodącej firmy na rynku usług medycznych na Śląsku Cieszyńskim i Żywiecczyźnie.

W swoich jednostkach zapewniamy pacjentom profesjonalną opiekę, m.in. z zakresu podstawowej opieki medycznej, medycyny pracy, rehabilitacji oraz dziesiątek poradni specjalistycznych (większość ma podpisane kontrakty z NFZ). Marka jest również pomysłodawcą Klubu Zdrowia Medikool zajmującego się propagowaniem zdrowego trybu życia wśród mieszkańców Śląska Cieszyńskiego.

Rehabilitacja, sport i relaks

Specjalizujemy się m.in. w świadczeniu usług z zakresu rehabilitacji. Swoją misję realizujemy w poradniach rehabilitacyjnych, a przede wszystkim w powstałym w 2012 roku Ośrodku Rehabilitacyjnym w Skoczowie przy ulicy Ciężarowej 54. W nowoczesnym budynku pracuje zespół doświadczonych rehabilitantów, ale także specjalistów od fitness, zabiegów relaksacyjnych czy treningu personalnego. Dzięki szerokiej kadrze oraz odpowiedniemu zapleczu technicznemu ośrodek wychodzi poza nawias tradycyjnego centrum rehabilitacyjnego. To bowiem również miejsce, gdzie można się zrelaksować czy odbudować swoją sportową formę.

Co nas wyróżnia?

Jakość - dotyczy ona wszystkich aspektów. Budynek ośrodka jest nowoczesny, ale przytulny, urządzony ze smakiem i w pełni wyposażony. Rehabilitanci to specjaliści w swoich dziedzinach, a nasze relacje z pacjentem są otwarte i przyjacielskie.

Doświadczenie - w terapiach, zwłaszcza manualnych, czasem minimalny ruch wystarczy, by pacjent odczuł zauważalne zmiany i by proces regeneracji przebiegał jak najszybciej. Do tego potrzebne są jednak odpowiednia wiedza i umiejętności, dlatego stawiamy na ambitny, dobrze wyszkolony i pełen entuzjazmu personel.

Nowoczesny sprzęt - jeśli rehabilitant nie dysponuje odpowiednim sprzętem, sama jego wiedza nie wystarcza, by przyspieszyć proces leczenia. My postawiliśmy na najwyższej klasy aparaturę. Dzięki niej pacjent może czuć się pewnie i bezpiecznie.

Indywidualne podejście - tworząc Ośrodek Rehabilitacyjny Medikool myśleliśmy o miejscu, w którym pacjent będzie się czuł wyjątkowo, w którym rehabilitanci nie kursują od jednego stanowiska do drugiego, ale każdemu poświęcają czas i uwagę.


Copyright © 2013 by Medikool.
Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.wizja.net
OK, zamknij