Zadzwoń do nas
728 900 102

Częste pytania

Jaki jest koszt rehabilitacji w placówkach Medikool?

Koszt zależy od liczby przewidzianych podczas rehabilitacji zabiegów. Jeśli jest ich więcej, proponujemy specjalne pakiety zniżkowe. Warto zaznaczyć, że stawiamy przede wszystkim na jakość, nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni czasem czy sprzętem. Najważniejsze jest indywidualne, profesjonalne i otwarte podejście do pacjenta.

Realizuemy także zlecone zabiegi w ramach NFZ.

Jak można się umówić na zabieg?

Na terapię możesz umówić się telefonicznie, dzwoniąc pod numer Centrum Zdrowia Medikool 728 900 102 lub 33 855 77 55 wew. 3. Nasza rejestracja jest czynna od 8 do 15.30.

Co jest mi potrzebne, by móc skorzystać z konsultacji lekarskiej?

Konsultacja jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga żadnego skierowania od lekarza ogólnego. Wystarczy mieć ze sobą kartę czipową i umówić się na wizytę.

Czy wystawicie mi fakturę za zabiegi?

Oczywiście możesz otrzymać fakturę. W ostatnim dniu zabiegów przekażemy Ci również kompleksową informację na temat przebiegu Twojej rehabilitacji.

Co muszę ze sobą zabrać na zabiegi, zajęcia sportowe czy masaże relaksacyjne?

Na pewno ręcznik, obuwie zamienne i, w razie potrzeby, strój sportowy. Szczegółowe informacje otrzymasz w dniu konsultacji lekarskiej, w rejestracji.

Czy świadczycie również usługi z dojazdem do pacjenta?

Na chwilę obecną rehabilitacje i inne zabiegi prowadzimy wyłącznie na terenie ośrodka. Tutaj mamy bowiem niezbędny sprzęt. Poza tym, w domu pacjent nie jest w stanie oderwać się od codziennych spraw, a przez to w pełni skupić i odpowiednio zrelaksować.

Czy jeśli chcę skorzystać z zajęć sportowych lub zabiegów relaksacyjnych też muszę zostać zbadana przez lekarza?

Zajęcia sportowe i zabiegi relaksacyjne nie wymagają konsultacji lekarskiej. Trzeba mieć jednak świadomość, że każdy pacjent ponosi odpowiedzialność za swoje zdrowie. Jest to zapisane w regulaminie naszego ośrodka. Jeśli zatem masz jakieś problemy zdrowotne lub nie czujesz się zbyt dobrze, przed zapisaniem się na zajęcia powinieneś skonsultować się z lekarzem.

Jak wyglądają zajęcia nordic walking?

W ośrodku posiadamy osobę, która jest instruktorem nordic walking. Jeśli zatem zbierze się grupa chętnych na tego typu zajęcia, na pewno będą one ciekawe i profesjonalnie poprowadzone.

Jak często powinno się ćwiczyć, by efekty były zauważalne?

Ruch znakomicie wpływa nie tylko na naszą formę i wygląd, ale też na zdrowie fizyczne i psychiczne. Z tego względu byłoby najlepiej, gdybyśmy byli aktywni codziennie. Jeśli chcemy, by efekty były zauważalne, powinniśmy ćwiczyć 2, 3 razy w tygodniu. W naszym ośrodku pracują instruktorzy fitnessu i trenerzy personalni, którzy pomogą Ci zadbać o formę i zdrowie.

Czy w ośrodku można płacić kartą?

Na razie nie mamy takiej możliwości. Przewidujemy uruchomienie terminalów płatniczych od 1 października 2014 r.

 


Copyright © 2013 by Medikool.
Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.wizja.net
OK, zamknij