Zadzwoń do nas
728 900 102

Specjaliści

Wiedza, doświadczenie i empatia

W Medikool Centrum Zdrowia nad Twoim zdrowiem będzie czuwać zespół młodych, pełnych entuzjazmu i ambitnych specjalistów. Zajmiemy się Twoją kompleksową rehabilitacją, a także zaprosimy Cię do skorzystania z szerokiej oferty zabiegów relaksacyjnych.

Jesteśmy pasjonatami, absolwentami specjalistycznych uczelni, aktywnymi uczestnikami konferencji naukowych, warsztatów i kursów doszkalających. Zdrowie pacjenta i jak najszybsze przywrócenie mu sprawności fizycznej są dla nas najważniejsze. Dlatego wciąż podnosimy sobie poprzeczkę, doskonalimy umiejętności i zapoznajemy się z najnowszymi osiągnięciami fizjoterapii.

Posiadamy wiedzę zarówno z zakresu najbardziej znanych i najczęściej wykorzystywanych terapii, jak również z najnowszych metod leczniczych. Zespół wspierany jest także przez profesjonalnych lekarzy pracujących przy Medikool Centrum Zdrowia – chirurgów, ortopedów czy specjalistów od wad postawy. Dzięki temu możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową opiekę.

Twoje zadowolenie - nasza misja

Obojętnie czy zajmiemy się Twoją rehabilitacją, czy zabiegami relaksacyjnymi zrobimy wszystko, byś czuł się komfortowo i przyjemnie. Zależy nam, abyś chwile spędzone w naszym ośrodku wspominał z uśmiechem. Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas. Chętnie służymy radą i pomocą. Spokojnie wyjaśnimy na czym polegają zabiegi i na bieżąco będziemy omawiać z Tobą przebieg Twojej rehabilitacji.

Efekt? Szybkie, skuteczne, bardzo efektywne usuwanie dolegliwości i przywracanie utraconej sprawności.
 


Copyright © 2013 by Medikool.
Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.wizja.net
OK, zamknij