Zadzwoń do nas
728 900 102

Strefa aktywności

Chcesz poprawić swoją sprawność fizyczną?

Teraz w Skoczowie możesz skorzystać z profesjonalnego treningu dostosowanego do swoich potrzeb. Aktywność fizyczna wzmocni Twój organizm, obniży poziom złego cholesterolu, poprawi krążenie, zwiększy dotlenienie organizmu. Jest również niezastąpiona w dolegliwościach bólowych mających swoje źródło w stanach patologicznych odcinka szyjnego, piersiowego czy lędźwiowego kręgosłupa.

Dla kogo?

Zajęcia poprawiające aktywność są dla Ciebie, jeżeli:

Jak poprawisz swoją formę?

Zajęcia są prowadzone przez wyszkolonych instruktorów, co gwarantuje bezpieczeństwo i daje pewność, że ruch przyniesie oczekiwane efekty i poprawi kondycję całego organizmu. Możesz skorzystać m.in. z:

Dodatkowo zapewnimy Ci konsultacje z dietetykiem. Dowiedz się więcej o naszych zajęciach, korzystając z menu bocznego po prawej stronie.

W grupach i indywidualnie

Obok zajęć grupowych istnieje możliwość skorzystania z treningu personalnego polegającego na indywidualnej pracy ze specjalistą w celu poprawienia zdolności motorycznych, ruchowych.

Jak zacząć? To bardzo proste!

Skontaktuj się z nami i zapisz na zajęcia, które Cię interesują. Możesz też umówić się na indywidualne spotkanie z naszym specjalistą, który dostosuje program poprawy aktywności do Twoich oczekiwań oraz stanu zdrowia.


Copyright © 2013 by Medikool.
Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.wizja.net
OK, zamknij