Zadzwoń do nas
728 900 102

Strefa rehabilitacji

Chcesz odzyskać formę i poczuć ulgę?

Zapraszamy na rehabilitację do naszej Przychodni Rehabilitacyjnej Medikool. To najnowocześniejsza placówka rehabilitacyjna na Śląsku Cieszyńskim. Wybierając nas, wybierasz:

Dla kogo?

Przychodnia Rehabilitacyjna Medikool powstał po to, by osoby, które cierpią na wrodzone lub nabyte schorzenia narządu ruchu, a także dzieci i młodzież z wadami postawy, mogli otrzymywać skuteczną i profesjonalną pomoc. Rehabilitujemy osoby:

Jakie metody stosujemy?

Dokładamy wszelkich starań, by pacjenci jak najszybciej powrócili do pełni zdrowia lub osiągnęli maksymalną sprawność fizyczną. Działamy kompleksowo i zespołowo. W ramach usług rehabilitacyjnych oferujemy zabiegi z zakresu fizykoterapii, terapii manualnej i kinezyterapii, a także masaże lecznicze. Co więcej, obok tradycyjnych metod rehabilitacyjnych stosujemy najnowocześniejsze sposoby leczenia, takie jak: PNF, stabilizacja stawów i kręgosłupa, masaż limfatyczny wg koncepcji terapii obrzękowej KTO, trening personalny i wiele innych.

Dowiedz się więcej o naszych metodach rehabilitacyjnych, korzystając z menu bocznego po prawej stronie.

Jak zacząć? To bardzo proste!

Skontaktuj się z nami już dziś. Nie musisz mieć skierowania, nasi lekarze przebadają Cię i przygotują plan rehabilitacji dostosowany do Twojego stanu zdrowia. Możesz też przyjść do nas z opinią zewnętrznego specjalisty (np. po pobycie w szpitalu).


Copyright © 2013 by Medikool.
Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.wizja.net
OK, zamknij